Novi poraz odbojkaša Sutjeske

slika_1
Privatna arhiva
  • 22.11.2015. u 19:17

Odbojkaši Sutjeske poraženi su večeras pred svojim navijačma od ekipe Jedinstva rezultatom 2:3 u okviru četvrtog kola Prve lige za muškarce.

U zanimljivom meču Jedinstvo je opravdalo ulogu favorita. Medjutim, Nikšićani su imali veliku priliku da dobiju meč jer su u petom i odlučujućem setu vodili 6:1, ali nijesu uspjeli da prednost održe do kraja.

“Prva dva seta smo odigrali jako loše. Uspjeli smo da se konsolidujemo i potpuno vratimo u meč u trećem i četvrtom setu. U odlučujućem petom setu i pored rezultatske prednosti koju smo imali na početku istog nijesmo imali dovoljno snage a ni sreće da utakmicu dobijemo”, kazao je nakon meča kapiten Sutjeske, Aleksandar Bojić.

Zanimljivo je da su utakmicu u Sportskom centru gledali i košarkaši Crvene Zvezde.

Vaša email adresa neće biti objavljivana.