Volej star bez šanse u Budvi

55576203_387860145129258_888176623809986560_n
onogost.me
  • 25.03.2019. u 07:41

U prvom polufinalnom duelu plej-ofa Prve lige odbojkaši Volej stara očekivano su poraženi u Budvi od istoimene ekipe sa maksimalnih 3:0 u setovima, za svega nepunih 40 minuta efektivne igre.

Nikšićani su bili bez ikakvih šansi u ovom duelu, a o tome jasno govori i rezultat po setovima. Igrači Volej stara u prvom setu su osvojili 12 poena, u drugom sedam, a u trećem svega četiri. Zanimljiv podatak je i taj, da su od ukupno 23 poena osvojena na meču, čak 22 ekipi iz Nikšića pripala nakon greške protivničkih igrača, a jedini poen za Volej star osvojio je Aleksandar Đurović.

U drugom polufinalnom duelu, Budućnost Capital Plaza je u prvom meču polufinalne faze plej-ofa sa 3:0 u setovima kao domaćin savladala Jedinstvo.

Drugi duel između Volej stara i Budve igra se u Nikšiću 27. marta.