Omladinci jure istorijski plasman na Evropsko prvenstvo

- Autor onogost.me
- 19.03.2025. u 10:12
U drugom kolu ,,sokoli” se sastaju sa Poljskom, dok će posljednji rival biti Gruzija.
“Očekivanja su velika kao i uvijek. Analizirali smo Slovačku, vijdeli smo njihove mane i prednosti. Probaćemo da iskoristimo njihove loše strane kako bi na nabolji mogući način otvorili turnir i ostvarili tri boda. Šest godina smo zajedno, svi se znamo… Najveći adut nam je timski duh, krasi nas individualni kvalitet. Ima pritiska, jer smo generacija o kojoj se posljednjih godina priča. Izaći ćemo i boriti se za nacionalni grb, kako to treba. Nadam se da će to biti dovoljno da se ostvari povoljan rezultat”, istakao je Andrija Bulatović.
Turnir će biti odigran do 25. marta u Tbilisiju, a osim crnogorske i selekcije Gruzije, u Grupi 3 nastupiće Slovačka i Poljska.
U drugom kolu, tri dana kasnije, sastaće se sa Poljskom (11.00 h), dok će posljednji rival 25. marta biti Gruzija (16.00 h).
Pobjednik grupe izboriće plasman na Evropsko prvenstvo, koje će se od 13. do 26. juna igrati u Rumuniji.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
- 1
- Ostali sportovi, Sport
- u
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
- 0

