Autor: Branko Čupić
08:14
27.5.2019.

Austrija: “Fokusovci” osvojili 13 medalja, Saša Bojović najbolja

Na internacionalnom turniru “Zubling cup 2019” u Austriji, koji je okupio takmičare iz 11 evropskih zemalja, Karate klub Fokus zauzeo je treće mjesto u generalnom plasmanu sa osvojenih 13 medalja, i to četiri zlatne, pet srebrnih i četiri bronzane.

Najbolja takmičarka turnira bila je članica Fokusa Saša Bojović, koja je osvojila dvije zlatne medalje, a pored nje najsjajnijim odličjem su se još okitili Vasilisa Bijelović i Anja Nikolić.

Srebrne medalje i druga mjesta su pripala Dunji Kovačević, Lazaru Potpari, Draženu Đorojeviću, Stefanu Cebaloviću i Miloj Samardžić, dok su se bronzom okitili Lana Pejović, Vanja Kilibarda, Matija Ivanović i Luka Marković.

loading...

• 12:23
    12.11.2019.

Ministar sporta i mladih Nikola Janović primio je danas Jovanu Peković, džudo reprezentativku, osvajačicu zlatne medalje na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore koje je održano u Iževsku (Rusija).

• 13:02
    11.11.2019.

Na desetom po redu interkontinentalnom džudo turniru “Borsa Open” čiji domaćin je bio Mostar, a koji je okupio oko 1.200 takmičara iz 28 zemalja sa tri kontinenta, džudisti nikšićkog Akademika osvojili su ukupno 19 medalja, od čega šest zlatnih, četiri srebrne i devet bronzanih.

• 12:02
    11.11.2019.

Na međunarodnom turniru "Borsa open" na kome je učestvovalo preko 1000 takmičara, džudisti Onogošta osvojili su tri medalje.

• 07:37
    11.11.2019.

Naš glavni grad bio je u subotu domaćin državnog prvenstva Crne Gore za kadete, juniore i mlađe seniore na kom su učestvovali i nikšićki klubovi Onogošt i Fokus.