Karate klub “Bar” najuspješniji na Turniru “Trofej Nikšića”

karate_turnir_trofej_niksica
Facebook
  • 29.05.2021. u 22:52

U konkurenciji 701 takmičara iz 12 država juče je u gradu podno Trebjese održan Međunarodni karate turnir "Trofej Nikšići".

Od 43 kluba, koliko se ukupno takmičilo, najviše poena, 73 osvojio je KK "Bar". Drugo mjesto u generalnom plasmanu, sa 52 boda, pripalo je KK "Iskra", dok je trećeplasirana ekipa KK "Omladinac" sa 46 bodova. Od nikšićkih klubova zapažen učinak je imao KK "Fokus", koji je zauzeo osmo mjesto u konačnom plasmanu sa 35 bodova.

Međunarodni karate turnir "Trofej Nikšića" organizovan je u saradnji KK "Fokus", KK "Mavaši" iz Nikšića KK "Mavaši" iz Tivta.