Autor: Branko Čupić
08:28
22.4.2019.

KK Piva do jedne medalje na državnom prvenstvu

Na prvenstvu Crne Gore za pionire i nade, koje je održano u Danilovgradu, učestvovao je i Karate klub Piva iz Plužina i osvojio jednu medalju u kategoriji pionira.

Odličje bronzanog sjaja za svoj klub osvojila je Nađa Grubač. Ona je ovim plasmanom obezbijedila učešće na Balkanskom prvenstvu, koje se krajem maja održava u Banjaluci.

• 08:03
    9.12.2019.

Na 14. po redu međunarodnom džudo turniru Kup oslobođenja Podgorice, koji je okupio oko 350 takmičara iz zemlje i regiona, takmičari Džudo kluba Akademik ukupno su osvojili 46 medalje od čega 20 zlatnih, 17 srebrnih i 9 bronzanih.

• 13:25
    8.12.2019.

Na 14. po redu međunarodnom Kupu oslobođenja Podgorice takmičari DžK Trebjesa osvojili su 17 medalja.

• 12:18
    8.12.2019.

Na međunarodnom džudo turniru "Oslobođenje Podogrice", koji je juče održan u glavnom gradu Crne Gore, takmičari Straševine okitili su se sa deset medalja.

• 07:46
    8.12.2019.

Na međunarodnom "Novoletnom turniru" koji je, u organizaciji DžK Ivo Reya održan u Celju, jedini predstavnik iz Crne Gore bio je Džudo klub Onogošt, koji je nastupio sa šest takmičara i okitio se sa šest medalja.