Autor: Branko Čupić
08:28
22.4.2019.

KK Piva do jedne medalje na državnom prvenstvu

Na prvenstvu Crne Gore za pionire i nade, koje je održano u Danilovgradu, učestvovao je i Karate klub Piva iz Plužina i osvojio jednu medalju u kategoriji pionira.

Odličje bronzanog sjaja za svoj klub osvojila je Nađa Grubač. Ona je ovim plasmanom obezbijedila učešće na Balkanskom prvenstvu, koje se krajem maja održava u Banjaluci.

loading...

• 11:13
    21.11.2019.

Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore nastavili su sa antropometrijskim mjerenjima i u Širokom Brijegu realizovali mjerenje igrača Malonogometnog kluba Hercegovina.

• 10:01
    20.11.2019.

Na internacionalnom karate turniru "Kup oslobođenja Budve 2019", na kojem je nastupilo 342 takmičara iz 21 kluba, Karate klub Piva iz Plužina osvojio je pet medalja.

• 11:28
    18.11.2019.

Predsjednik opštine Nikšić Veselin Grbović upriličio je danas prijem za Jovanu Peković, koja je nedavno u ruskom Iževsku osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore.

• 07:54
    18.11.2019.

Na internacionalnom karate turniru "Kup oslobođenja Budve 2019" karatisti Onogošta osvojili su ukupno 18 medalja.