Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Oproštaj Draškovića u humanitarnom meču

  • Autor onogost.me
  • 12.05.2022. u 06:33

Oproštajni meč boksera Ratka Draškovića održaće se večeras u Sportskom centru u okviru humanitarne bokserske revije.

Drašković će u svom oproštajnom meču boksovati protiv nekadašnje NBA zvijezde Darka Miličića, a planirano je da manifestacija i bokserski spektakl počnu u 20 sati.

Cjelokupan prihod od prodatih ulaznica, koje koštaju tri eura, Drašković će donirati za izgradnju kuće petočlanoj porodici Nebrigić iz Nikšića, koja je u stanju socijalne potrebe i nedavno je u požaru izgubila krov nad glavom.

U okviru programa boksovaće i seniorske reprezentacije Crne Gore i Srbije.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na Evropskom kupu za juniore koji je održan u Podgorici i na kome je učestvovalo 219 takmičara iz 25 zemalja, takmičarka Džudo kluba Ippon Marija Simić osvojila je bronzanu medalju u kategoriji do 48 kilograma.
Miloš Roganović biće jedini crnogorski predstavnik na Evropskom prvenstvu za boksere do 23 godine, na kojem će u Budimpešti, u organizaciji novoformirane European Boxing federacije nastupiti više od 350 takmičara iz preko 30 zemalja Starog kontinenta.
-->