Opštinska liga u malom fudbalu: MI Goranović bolja od Sportskog centra u derbiju kola

mali_fudbal
privatna arhiva
  • 22.02.2016. u 15:45

Nakon remija u prošlom kolu sa ekipom Niksala, još jedan kiks zabilježila je ekipa Gornjeg polja koja je u meču sa Opštinom poražena rezultatom 3:4, u 17. kolu opštinske lige u malom fudbalu. U derbiju kola MI Goranović savladala je Sportski centar, dok je CB Kastel rutinski odradio posao protiv EPCG.

SPORTSKI CENTAR:MI GORANOVIĆ  2.4

Nakon ovog kola prvo mjesto na tabeli zadržao je tim CB Kastel sa 43 osvojena boda, dok je MI Goranović preuzela drugo mjesto ekipi Sportskog centra i sada ima 40 bodova.

Najbolji strijelac opštinske lige u malom fudbalu je član CB Kastel, Marko Spasojević , sa 27 pogodaka, a 5 manje postigao je njegov saigrač Saša Drobnjak .