Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Počeo humanitarni turnir za pomoć porodici Nikolić

dsc_8003
  • Autor onogost.me
  • 14.11.2015. u 18:57

Humanitarni trunir pomoći porodici Nikolić, u organizaciji navijača Sutjeske, popularnih “Vojvoda“, počeo je danas u 17h, u sali Ekonomske škole. Turnir je otvorio prvotimac Sutjeske, Darko Karadžić. 

Za učešće na turniru se prijavilo ukupno 16 ekipa, koje su sa po 20 eura učestvovale u pomoći. Večeras je na programu osam utakmica, dok će sjutra veče biti odigrane još četiri.

“Očekujemo da će turnir biti posjećen u ova tri dana, posebno u ponedeljak kada je na programu završni dio turnira u Sportskom centru. Zato bih pozvao sugrađane da u ova tri dana iskoriste priliku i dođu u što većem broju i makar simbolično pomognu akciju koju smo organizovali“, naveo je jedan od organizatora turnira, Boris Kustudić.

Završnog dana turnira, u Sportskom centru “Nikšić“, biće odigrani polufinalni mečevi, kao i finale, kada će biti i uručena prikupljena pomoć porodici Nikolić. Akciji navijača pridružili su se i prvotimci FK Sutjeska, koji su za pobjednika turnira obezbijedili garnituru dresova i pehar kao nagradu.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na prigodnoj svečanosti u dvorani “Venom”, uoči finalnih borbi na Prvenstvu Crne Gore, Bokserski savez je dodijelio priznanja najboljim pojedincima i kolektivima za 2025. godinu, na osnovu ostvarenih rezultata na domaćoj i međunarodnoj sceni, kao i ukupnog doprinosa razvoju crnogorskog boksa.
Rvački klub „Perjanici“ iz Nikšića ostvario je izvanredan rezultat na Državnom prvenstvu Crne Gore u olimpijskom rvanju i greplingu, održanom 21. decembra u Podgorici, na takmičenju koje je označilo povratak državnog prvenstva nakon višegodišnje pauze.
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević uručio je pehare najuspješnijem sportisti Nikšića u 2025. godini, bokseru BK „Nikšić“ Matiji Roganoviću, najuspješnijem treneru u ovoj godini, Bošku Draškoviću iz BK „Nikšić“, i predstavniku Rukometnog kluba „Trebjesa“, kao najuspješnijoj sportskoj organizaciji.
-->