Autor: Branko Čupić
11:48
8.10.2018.

Podgorica: Karatisti Fokusa osvojili šest medalja

Na II Internacionalnom karate turniru "Kup šampiona", koji je održan u Podgorici, karatisti Fokusa ostvarili su zapažen rezultat osvojivši ukupno šest medalja.

Na takmičenju, koje je organizovao Karate klub "Omladinac", povodom 45 godina postojanja tog kluba, a na kojem se pojavilo oko 850 takmičara iz osam država, karatisti nikšićkog kluba osvojili su jednu zlatnu, jednu srebrnu i četiri bronzane medalje.

Najsjajnijim odličjem okitio se Lazar Potpara, srebro je pripalo Saši Bojoviću, dok su bronzane medalje osvojili Magdalena Potpara, Lazar Kosović, Balša Nedić i Matija Bojić.

“Čestitamo osvajačima medalja, a pohvaljujemo i ostale takmičare koji su pružili svoj trenutni maksimum. Zahvalnost organizatorima turnira na ljubaznosti i profesionalizmu”, istakli su iz Fokusa nakon takmičenja.

Facebook komentari

• 10:02
    23.10.2018.

Na međunarodnom turniru “Grand Prix Montenegro 2018” čiji domaćin je bio Herceg Novi, karatisti Onogošta osvojili su ukupno četiri medalje.

• 08:18
    22.10.2018.

Na turniru “Grand Prix Montenegro 2018” održanom proteklog vikenda u Herceg Novom, karatisti Fokusa napravili su zavidan uspjeh osvojivši ukupno 14 medalja.

• 13:01
    21.10.2018.

Cetinjski džudo klub Crnogorac osvojio je prvo mjesto u generalnom plasmanu desetog međunarodnog turnira Trofej Nikšića.

• 08:06
    20.10.2018.

Pored prvenstvenih mečeva u fudbalu, rukometu i futsalu, naši sugrađani će imati priliku da ovog vikenda pogledaju uživo i jedan meč prve lige odbojkaša u kojoj se igraju dueli 1. kola.