60462141_2231649763754790_2845217126938050560_n
Ilustracija
  • 18.05.2019. u 06:23

Vikend pred nama u Nikšiću biće u znaku fudbala i malog fudbala.

Seniorski tim Sutjeske će sjutra igrati možda i odlučujući meč za titulu, dok će kadeti igrati derbi susret protiv vršnjaka iz Budućnosti. Osim toga, Sportski centar će biti domaćin četiri meča u malom fudbalu, dva u Prvoj i dva u Opštinskoj ligi.

Fudbal

Prva liga: nedjelja 19.05.2019. 17.00h Sutjeska – Grbalj (Gradski stadion)

Kadetska liga: subota 18.05.2019. 11.00h Sutjeska – Budućnost (Gradski stadion)

Mali fudbal

Prva liga: nedjelja 19.05.2019. 16.00h Bajo Pivljanin – Jedinstvo 18.00h Nikšić – Military Futsal (Sportski centar)

Opštinska liga – polufinale: nedjelja 19.05.2019. 19.30h Trebjesa – Kaljari Knjaz 20.30h MI Goranović – Pivara (Sportski centar)

Na 41. Međunarodnom turniru "Kup Mimoze", održanom u Igalu, takmičari džudo kluba Trebjesa osvojili su pet medalja – dvije zlatne, jednu srebrnu i dvije bronzane.
Crnogorski karatisti Nikola Malović i Nemanja Mikulić osvojili su bronzane medalje na turniru Serije A u Larnaki. Malović je u meču za bronzanu medalju, u kategoriji do 84 kilograma, pobijedio Muhameda Arifa Afigudima iz Malezije 5:1.