Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

Petrovac sa igračem manje savladao Sutjesku

FK Sutjeska/Facebook
  • 19.10.2024. u 18:27
Sutjeska je poražena od Petrovca rezultatom 1:0 na Stadionu ''Mitar Mićo Goliš'' u susretu 12. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.

Jedini gol na meču postigao je Aleksandar Kapisoda u 76. minutu.

Sutjeska je prva zaprijetila u Petrovcu preko Kalezića, koji  je u 12. minutu iz slobodnjaka pogodio stativu.

Veći dio prvo poluvremena protekao je u igri bez dobrih prilika, pa se na odmor otišlo bez golova.

Tek što je ušao, napadač domaćih Rodrigo Faust je isključen zašto što je laktom u pleksus udario Nemanju Đurovića.

Argentinac nakon što je vidio crveni karton htio je da se razračuna sa štoperom Sutjeske, koji je ležao na travi, zbog čega je umalo došlo do opšte tuče.

Žute kartone zbog učestvovanja u incidentu dobili su Kapisoda iz Petrovca, te golman Vukčević i Vlahović iz Sutjeske.

Igrao se 76. minut kada je upravo Aleksandar Kapisoda zatresao mrežu Sutjeske, nakon centaršuta Marka Šimuna iz slobodnog udarca sa lijeve strane.

To je bio gol za pobjedu Petrovca i ostanak na drugom mjestu prvoligaškog karavana. Sa druge strane, poraz je Nikšićane ostavio na osmoj poziciji.

U narednom kolu, koje je na programu već u srijedu, ”plave” ekipu očekuje još jedna utakmica na gostujućem terenu, protiv Arsenala iz Tivta.