FIFA: “Sokoli” zadržali 43. poziciju

rtcg.me
- Autor onogost.me
- 07.06.2018. u 11:44
Crnogorska fudbalska reprezentacija zadržala je 43. poziciju na FIFA rang listi.
Izabranici Ljubiše Tumbakovića prethodnih dana odigrali su dva prijateljska susreta. U zenici su remizirali sa Bosnom i Hercegovinom 0:0, dok su u Podgorici poraženi od Slovenije 2:0.
Njabolja selekcija svijeta je Njemačka, dok se iza “Pancera” nalaze Brazil, Belgija, Portugal, Argentina…
Najbolje plasirana selekcija sa Balkana je Hrvatska koja se nalazi na 21. poziciji.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
Nakon velike pobjede u Atini protiv prvog favorita grupe B kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, crnogorski košarkaši dočekuju Grčku u ponedjeljak u "Morači", uz besplatan ulaz.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Gost Jutarnjeg programa RTCG bio je trener SC Derbija Petar Mijović, a tema razgovora bila je istorijska pobjeda košarkaške reprezentacije Crne Gore nad Grčkom u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Prije tri mjeseca, na okupljanju pred mečeve sa Portugalom i Rumunijom, direktor KSCG Dragan Vukčević je novinarima rekao da se Bojan Dubljević oprostio od košarkaške reprezentacije. Dugogodišnji kapiten Crne Gore se javio i rekao da to nije istina, ali ga opet nema među "crvenima". Razlog je ovog puta povreda, a Vukčević je najavio da će iskusni Nikšićanin zaigrati u junskom FIBA "prozoru".
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
04.03.
23:24
Sutjeska poklekla u finišu, Sloboda slavila
04.03.
12:59
Tri rukometašice Levalee pozvane u reprezentaciju
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











