Trio iz Sutjeske na spisku Hadžibegića

FSCG
- Autor onogost.me
- 06.10.2019. u 13:35
Selektor fudbalske reprezentacije Crne Gore, Faruk Hadžibegić naknadno je pozvao pet igrača za utakmice sa Bugarskom i Kosovom u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine.
Pozive su dobili Damir Kojašević, Darko Bulatović i Aleksandar Šofranac iz Sutjeske, Nemanja Sekulić iz Zete i Luka Mirković iz Budućnosti.
Crnogorski fudbaleri treningom u 18 sati počeće pripreme za duele sa Bugarskom i Kosovom, koji će biti odigrani 11. oktobra u Podgorici, odnosno 14. oktobra u Prištini.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Reprezentacija, Sport
- u
Košarkaši Crne Gore savladali su večeras u Baru reprezentaciju Rumunije u još jednom neizvjesnom meču u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Slavili su izabranici Zvezdana Mitorvića u očajnoj šuterskoj večeri rezultatom 65:64.
- 0
- Reprezentacija, Rukomet, Sport
- u
Da je bilo zrna sreće, možda bi juniorke Crne Gore danas igrale finale ili u najmanju ruku meč za 3. mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kini. Nesrećan remi ih je poslao na težeg rivala, pa su nakon jedinog poraza na šampionatu završile u borbi za 5. mjesto i savladale Srbiju (34:28), koja im je bila nesuđeni rival u četvrtfinalu.
- 0
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
Mladi vaterpolisti Crne Gore poraženi su od Španije 13:12, u meču za 3. mjesto na Svjetskom prvenstvu u Portugalu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











