Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Medvjedice” ostvarile pobjedu nad Tivtom, Gezović blistala na golu

152391733_2134873276649772_6473141700023601635_o_1
Rk Trebjesa
  • Autor onogost.me
  • 10.04.2021. u 17:19

Rukometašice Trebjese zabilježile su trijumf u gostima nad ekipom Tivta 20:25, u meču 16. runde prvenstva Crne Gore. 

Odlično su odigrale “medvjedice”, te upisale sedmi trijumf u 14 odigranih utakmica. U prvom poluvremenu Trebjesa je stekla tri gola prednosti, da bi u nastavku došle i do pobjede sa pet golova viška. Najefikasnija igračica u redovima Trebjese, ujedno i na meču, bila je Sara Burić sa osam golova, dok je pet postigla Maša Varajić. Posebno inspirisana za igru bila je golman Marijana Gezović, koja je upisala čak 15 odbrana.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Rumunski rukometni klub CSM Slatina objavio je da će crnogorska rukometašica Nada Ćorović i u narednom periodu nositi dres ovog kluba, nakon što je produžila ugovor do 2027. godine.
Rukometni savez Crne Gore saopštio je da je, nakon uspješnog zajedničkog sastanka rukometnih saveza regiona, održanog u Zagrebu, pokrenuta inicijativa o osnivanju Ženske regionalne lige, pružena podrška organizaciji regionalnih turnira za kadetski uzrast, te iskazana jedinstvena volja svih saveza za ponovno aktiviranje SEHA lige.
-->