Rukometni dan u Nikšiću: Trebjesa na Sutjesku, mlađe „kanarinke“ mjerkaju prvi trijumf

onogost.me
- Autor onogost.me
- 27.11.2016. u 08:25
U šestom kolu Druge ženske lige večeras od 20h sastaće se , u gradskom okršaju, rukometašice Trebjese i Sutjeske.
Trebjesa će nakon poraza od Devetke u prošlom kolu pokušati da se iskupi i novom pobjedom zadrži prvo mjesto na tabeli, dok će mlada ekipa Sutjeske pokušati da napravi iznenađenje i dođe do prvog ovosezonskog trijumfa.
Dva sata ranije na teren će i rukometašice Levale 2010 2 koje su takođe bez pobjede u dosadašnjem dijelu šampionata, ali protiv ekipe barskog Prvog asa svakako se mogu nadati prvom trijumfu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Rukomet, Sport
- u
Rukometaši Sutjeske savladali su na svom terenu ekipu Lovćena rezultatom 34:31, u 9. kolu Mini lige.
- 0
- Reprezentacija, Rukomet, Sport
- u
"Lavove" nikad ne otpisuj - pravilo je u koje smo se uvjerili u više navrata, a umalo je tako bilo i noćas u Kopru gdje je veliki favorit, reprezentacija Slovenije, nakon pobjede u Podgorici očekivala da će se prošetati arenom "Bonifika", ali nije tako bilo. Malo je falilo da "lavovi" naprave veliko iznenađenje. Ipak poraženi su na kraju 31:29.
- 1
- Reprezentacija, Rukomet, Sport
- u
Muška rukometna reprezentacija Crne Gore igra u Kopru protiv Slovenije revanš utakmicu baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo u Njemačkoj (17h). "Lavovi" su u prvom duelu u Podgorici poraženi 29:28.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











