Sutjeska nastavlja prvenstvo, rival Rudar

RSCG
- Autor onogost.me
- 26.02.2022. u 01:26
Proljećni dio šampionata Crne Gore za rukometaše počeće danas utakmicama 12. runde.
Sutjeska će na svom terenu ugostiti Rudar.
Nikšićani su u jesenjem dijelu šampionata ostvarili jedan trijumf uz deset poraza, dok je Rudar upisao četiri pobjede, tri remija i tri neuspjeha.
U prvom dijelu sezone Rudar je slavio protiv Sutjeske 25:16.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Rukomet, Sport
- u
U najuzbudljivijem meču sedmog kola SBbet Prve crnogorske lige rukometaši Sutjeske remizirali su sa Beranama na njihovom parketu 26:26.
- 0
- Rukomet
- u
Sutjeska je pobjedu protiv Budućnosti potvrdila trijumfom nad Partizanom u Tivtu (27:22), a meč 5. kola obilježio je plavi karton za službenog predstavnika domaćih, Dejana Stjepčevića.
- 0
- Rukomet, Sport
- u
Rukometni klub Sutjeska nastavlja sa povratkom svojih nekadašnjih igrača – u redove Nikšićana vratio se Filip Vujović, crnogorski reprezentativac i nekadašnji kapiten kluba.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
22.11.
22:55
Žižić nokautom savladao borca iz Gane
22.11.
20:19
Raspucana Sutjeska brojala do +43
22.11.
20:12
Sutjeska u drugom poluvremenu do plus četiri
22.11.
15:39
Krivična prijava zbog šumske krađe u Šavniku
22.11.
15:33
Zbog pronevjere krivična prijava
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











