Sutjeska do pobjede u finišu

FSCG
  • 22.09.2024. u 19:15
Teže nego što se očekivalo, Sutjeska je pred svojim navijačima savladala Jezero iz Plava.

''Plavi'' su slavili rezultatom 2:1, a pobjednički gol postignut je u 89. minutu.

Vasko Kalezić opet je imao dobru 'rolu' pošto je doveo Nikšićane u vođstvo. Igrao se 21. minut.

Gosti su izjednačili preko Milivoja Raičevića u 69, kada je na pomolu bilo iznenađenje.

Ipak, tri očekivana boda obezbijedio je Ivan Vukčevic dva minuta prije isteka 9o. minuta.

To je bio prvi gol napadača Sutjeske u novoj sezoni.

U narednom kolu Sutjeska putuje u Bijelo Polje, gdje će gostovati Jedinstvu.

1. CFL - 8. KOLO

Arsenal - Otrant-Olympic 0:0 - kraj

Sutjeska - Jezero 2:1 (Kalezić 20, Vukčević 89 - Raičević 69)

U TOKU

Budućnost - Jedinstvo 1:0 (Pavlović 21)

Bokelj - Mornar 1:0 (Čavor 43)

VEČERAS

Petrovac - Dečić (20)

Izvor: rtcg.me

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore okupiće se sjutra u Podgorici, u okviru EHF semdice. To će ujedno biti početak priprema za Evropsko prvenstvo koje će od 28. novembra do 15. decembra biti odigrano u Austriji, Mađarskoj i Švajcarskoj.
    Nikšićanin Aleksa Maliković zauzeo je drugo mjesto na međunarodnoj trci na 10.000 metara, koja je održana u Puli u Hrvatskoj.