Trostruko priznanje za rukometnog trenera Miloša Perovića

Rukometni savez Crne Gore
- Autor onogost.me
- 15.06.2024. u 13:52
Trener Rukometnog kluba Trebjesa Bemax Miloš Perović dobitnik je tri nagrade od strane trenerske organizacije Rukometnog saveza Crne Gore (RSCG).
Perović je dobio nagrade za postignute rezultate u seniorskom takmičenju, sa rezultatima koje je postigao sa kadetskom reprezentacijom Crne Gore, kao i za pionirskom selekcijom.
”Kada priznanje dolazi od struke to ima posebnu draž. Zahvalio bi se UO Trenerske organizacije na priznanjima, a svakako posebna zahvalnost ide svom stručnom štabu u klubu, reprezentaciji i naravno igracicama bez kojih uspjeh ne bi bio potpun .Čestitke i svim laureatima na ovogodišnjim priznanjima”, poručio je Perović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Odbor direktora Elektroprivrede Crne Gore nije se izjašnjavao o najavljenom zakupu hale u krugu Željezare u Nikšiću za potrebe izgradnje postrojenja za uništavanje zaraženih životinja, saopštili su za TVCG.
- 0
- Sport
- u
Premijer Crne Gore Milojko Spaić ugostio je boksera Milorada-Mićka Žižića i poželio mu sreću u borbi koja ga čeka u maju.
- 0
- Društvo
- u
Nakon najave ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Vladimira Jokovića da će se u krugu Željezare graditi postrojenje za uništavanja zaraženih životinja stižu i prve reakcije. Ekolozi u toj najavi vide mnogo nejasnoća, napominjući da takav projekat zahtjeva uključivanje javnosti, što je, kažu, i zakonska obaveza. Iz Željezare, gdje je planiran zakup hale površine od pet do sedam hiljada kvadrata, pitaju se da li je planirano da EPCG-Željezara preimenuje u EPCG-Spalionica zaraženih životinja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











