Krivična prijava zbog izazivanja požara u blizini osnovne škole

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 28.10.2024. u 11:08
Policijski službenici Regionalnog centra bezbjednosti ,,Zapad“ – Odjeljenja bezbjednosti Nikšić podnijeli su krivičnu prijavu protiv jednog lica, zbog sumnje da je izazvalo požar koji je zahvatio magacin u blizini Osnovne škole ''Radoje Čizmović'' u Ozrinićima.
Kako je saopšteno iz Uprave policije (UP), policijski službenici postupili su po prijavi da je došlo do požara na jednom objektu u blizini pomenute škole.
”Službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić su u kratkom vremenskom periodu, u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Nikšiću, nakon sprovedenih vještačenja kao i ostalih mjera i radnji iz svoje nadležnosti, kao izvršioca identifikovali Lj.V. iz Nikšića”, stoji u saopštenju policije.
Protiv Lj.V. je, dodaju, podnijeta krivična prijava zbog sumnje da je izvršila krivično djelo izazivanje opšte opasnosti.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Zbog obilnih padavina i izlivanja rijeka, saobraćaj je na više putnih pravaca u Crnoj Gori i dalje obustavljen ili otežan, dok se u pojedinim opštinama stanje postepeno stabilizuje, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP).
- 0
- Društvo
- u
Saobraćaj na putevima Crne Gore se, i pored poboljšanja vremenskih uslova, i dalje odvija usporeno i otežano, uz kraće ili duže prekide, zbog sniježnog pokrivača, odrona na kolovozu i izlijevanja rijeka iz vodotoka, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
- Društvo
- u
Magistrala Danilovgrad - Nikšić, bulevar Danilovgrad – Podgorica i most Radovana Pavićevića prohodni su za saobraćaj, saopštili su iz Opštine Danilovgrad.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











