Dobili Rješenje o registraciji Elektroprivrede-Željezara- Nikšić

onogost.me
- Autor onogost.me
- 16.02.2023. u 22:14
Predsjednik Odbora direktora Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) Milutin Đukanović je saopštio da su zvanično dobili Rješenje o registraciji EPCG - Željezara Nikšić.
Đukanović je to naveo na svom Tviteru.
— Милутин Ђукановић (@MicoDjukanovic) February 16, 2023
“Pred nama su veliki izazovi, idemo dalje”, zaključio je Đukanović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Bivši radnici nikšićkog Autoprevoznog blokirali su danas na pola sata ulaz u Tehnobazu i carinski terminal u Nikšiću, zahtijevajući povezivanje radnog staža, isplatu potraživanja i rješavanje pitanja njihovih akcija. U ime okupljenih obratio se Milosav Đikanović, koji je poručio da radnici već dvije decenije bezuspješno pokušavaju da ostvare svoja prava.
- 1
- Društvo
- u
Gradski prevoz u Nikšiću počeće sa radom u septembru, saopštio je za Portal Onogošt direktor Autobuske stanice Draško Cerović.
- 3
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska je zamalo odoljela u Almatiju. Na startu kvalifikacija za Ligu šampiona, "plavi" su odigrali veći dio meča prilično zrelo i hrabro, pa revanš u Nikšiću, nakon poraza (2:1), očekuju sa nadom da mogu da iznenade prošlogodišnjeg učesnika elitnog klupskog takmičenja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











