Monstat: Počinje postpopisno istraživanje

ilustracija/pixabay.com
- Autor onogost.me
- 22.01.2024. u 13:24
U periodu od 22. do 28. januara sprovešće se postpopisno istraživanje, saopštili su iz Uprave za statistiku (Monstat).
Navode da je cilj postpopisnog istraživanja ocjena obuhvata jedinica popisa, kao i ocjena kvaliteta odgovora prikupljenih popisom.
Istraživanje će se sprovesti na uzorku od 66 popisnih krugova, pri čemu su
obuhvaćene sve jedinice lokalne samouprave, ističu u saopštenju.
“U cilju blagovremenog i uspješnog sprovođenja ovog istraživanja, molimo građane, koji
su slučajnim odabirom ušli u uzorak, na razumijevanje i saradnju”, zaključuju u saopštenju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentrano je 16 saobraćajnih nezgoda, u kojima je sedam osoba povrijeđeno lakše.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija oduzela je 780 komada ručno pravljenih cigareta, 119 paklica raznih vrsta cigareta sa kosovskim akciznim markicama, te 79,2 litra alkoholnog pića bez akcizne markice i deklaracije o porijeklu, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
- Društvo
- u
Broj privremeno udaljenih policijskih službenika sa posla krajem prošle godine iznosio je 114, dok je samo tokom 2025. godine, zaključno sa 30. decembrom, suspendovano čak 55 po raznim osnovama u skladu sa Zakonom o unutrašnjim poslovima, saopštio je CdM-u iz Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











