Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

AMSCG: Gužve na putevima prema moru

put_guzva1
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 08.08.2016. u 06:51

Auto moto savez Crne Gore upozorio je vozače na pojačanu frekvenciju na putevima prema moru.

Na regionalnom putu R-1, dionica Cetinje – Njeguši, zbog rekonstrukcije puta, promijenjen je režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni, a saobraćaj će biti obustavljen za sve vrste vozila od osam do deset i od 14 do 16 sati.

Od 17 do 22 sata, zabranjen je saobraćaj teretnim vozilima čija najveća dozvoljena masa prelazi sedam i po tona. 

Saobraćaj je zabranjen na djelovima magistralnih puteva Bioče – Kolašin – Mojkovac, Podgorica – Sotonići – Petrovac, granični prelaz Debeli brijeg – Herceg Novi – Kotor – Budva – Bar – granični prelaz Sukobin, Podgorica – Cetinje – Budva.

Zabrana se ne odnosi na vozila sa pravom prvenstva prolaza, vozila za održavanje puteva i ptt instalacija, za pomoć na putu, kao i za specijalna vozila za prevoz betona i asfaltne mase i hladnjače koje prevoze lako kvarljivu robu.

Na relaciji Luka Bar – Podgorica – Nikšić – Krnovo, saobraćaj će, do završetka prevoza vjetroturbina, povremeno biti prekinut. Konvoj će se kretati u pratnji policije.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

U sali Skupštine opštine Nikšić održana je javna rasprava na kojoj je razmatran Predlog odluke o osnivanju Agencije za upravljanje zaštićenim područjima na teritoriji opštine.
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević čestitao je Vaskrs Njegovoj svetosti patrijarhu srpskom gospodinu Porfiriju, Njegovom visokopreosveštenstvu mitropolitu crnogorsko-primorskom gospodinu Joanikiju, Njegovom visokopreosveštenstvu mitropolitu budimljansko-nikšićkom Metodiju, Njegovom preosveštenstvu episkopu dioklijskom gospodinu Pajsiju, Arhijerejskom namjesništvu nikšićkom i svim vjernicima Srpske pravoslavne crkve sa željom da ga proslave u miru, zdravlju i radosti.
aobraćaj se jutros na većini puteva u zemlji odvija po suvim kolovozima i uz dobru vidljivost, ali je na više dionica na snazi izmijenjen režim vožnje zbog radova, zbog čega se vozačima savjetuju dodatni oprez i poštovanje signalizacije, saopšteno je iz Auto-moto saveza Crne Gore (AMSCG).
-->