Ko brine o građanima: Upitnik o lažnim diplomama

onogost.me
- Autor onogost.me
- 06.09.2024. u 10:06
Portal Onogošt pokreće anketu o pojavi lažnih diploma u zdravstvenom sektoru u Nikšiću.
Želimo da utvrdimo koje diplome posjeduje srednji i viši stručni medicinski kadar u nikšićnim javnim zdravstvenim ustanovama. Ovim putem Vas pozivamo da nam uz pomoć relevantnih informacija pomognete da ispitamo ovu pojavu.
Pozivamo i medicinski kadar da putem upitnika podijeli svoja saznanja.
Upitnik je anoniman.
Molimo i sugrađane koji imaju neka saznanja iz ove oblasti da nam se jave putem mejla [email protected]
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićka policija je, u saradnji sa Inspekcijom za igre na sreću, oduzela devet terminala za igre na sreću i podnijela krivične prijave protiv tri osobe Lj.B. (65), J.M. (37) i J.Đ. (29).
- 0
- Društvo
- u
Sportsko- ribolovni klub (SRK) “Nikšić”, Elektroprivreda Crne Gore i Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede organizovali su akciju spasavanja ribe iz Norina povodom pražnjenja sistema za potrebe izvođenja redovnog godišnjeg remonta HE "Perućica".
- 0
- Društvo
- u
Zadar će od 12. do 15. oktobra 2026. godine biti mjesto susreta coworking zajednice, digitalnih nomada i profesionalaca koji oblikuju budućnost rada na daljinu. Šesto izdanje Cross Border Coworking Conference (CBCC) biće održano u Kneževoj palači, a prijave za učešće su otvorene, saopšteno je iz Tehnopolisa.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari












1
zbog cega med. osoblje i gradjani moraju biti spijuni. Formirajte adekvatnu komisiju koja ce pregledati dosije svakog zaposlenog u medicinskim ustanovama i problem je rijessen, stim da ista ta komisija ima policiski nadzor.