Nikšićaninu 30 dana zatvora zbog vožnje pod dejstvom opojnih droga

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 26.04.2024. u 10:06
Dežurnom sudiji u Sudu za prekršaje u Budvi, Odjeljenju u Herceg Novom, priveden je R.V (33) iz Nikšića, koji je zatečen da u saobraćaju na putu upravlja sa vozilom pod dejstvom psihoaktivnih supstanci određen je pritvor od 30 dana.
Prisustvo narkotika kod okrivljenog je, osim preliminarnog ‘droga testa’ potvrdila i izvršena laboratorijska analiza u Bolnici Meljine”, saopšteno je iz Suda za prekršaje u Budvi.
Sudija Andrija Vojvodić je okrivljenom, koji je od ranije evidentiran kao počinilac većeg broja prekršaja izrekao kaznu zatvora u trajanju od 30 dana.
Uz kaznu mu je izrečena i mjera zabrane upravljanja motornim vozilima u trajanju od 6 mjeseci, kao i 3 kaznena boda
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Šest osoba N.M. (19), D.T. (26), L.Đ. (29), M.K. (18), B.N. (19) i L.B. (26) lišeno je slobode, a ukupno osam procesuirano nakon sukoba dvije navijačke grupe koji se sinoć dogodio na Trgu slobode. U incidentu, u kojem su korišćene baklje i palice, lakše su povrijeđena tri policijska službenika, dok je protiv dvije osobe podnijeta krivična prijava zbog napada na službeno lice, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević upriličio je prijem za članove Džudo kluba „Akademik“ povodom ostvarenih rezultata na međunarodnoj sceni i plasmana na Prvenstvo Evrope za seniore u Tbilisiju.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićanka V. Š (35) uhapšena je zbog sumnje da je iz jedne porodične kuće ukrala 3.000 eura, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari











