Oduzeta dva vozila nikšićkih registarskih oznaka koja je potraživao Interpol

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 27.08.2023. u 14:44
Postupajući po operativnoj informaciji službenici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica su u saradnji sa službenicima Sekora granične policije, oduzeli dva putnička motorna vozila koja se potražuju po interpolovim potjernicima, saopšteno je iz Uprave policije.
“Naime, vozilo marke Audi A4 i vozilo Fiat 500, oba nikšićkih registarskih oznaka, kontrolisana su od strane podgoričke policije, te je utvrđeno da je za vozilom marke Audi raspisana potjernica od strane NCB Interpol Njemačka, a za vozilom marke Fiat potjernica od strane NCB Interpol Italija”, navodi se u saopštenju.
Kako dodaju, u toku su dalje aktivnosti u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti od strane NCB Interpol-a Podgorica.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Policija je uhapsila državljanina Pakistana osumnjičenog za krijumčarenje šest osoba iz Indije, Bangladeša, Egipta i Sirije, među kojima su i troje maloljetnika, saopšteno je iz Uprave policije.
- 0
- Društvo
- u
Ministarstvo pravde objavilo je program javne rasprave o Nacrtu izmjena i dopuna Zakona o oduzimanju imovinske koristi stečene kriminalnom djelatnošću, kojim je predviđeno da se imovina čija vrijednost iznosi najmanje 50 hiljada eura može oduzimati i prije pravosnažnosti presude.
- 0
- Društvo
- u
U blizini Vitalca došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj su se sudarila dva vozila.
- 0











