Ponovo ubijena zmija u kvartu kod Meandera

- Autor onogost.me
- 24.10.2016. u 14:31
Ekipa nikšićke Službe zaštite i spašavanja imala je danas neuobičajnu akciju, i to praktično na vratima od vatrogasne stanice.
Naime, iz zgrade preko puta stigao je poziv od stanara da su primijetili zmiju. Nekoliko vatrogasaca-spasilaca uputilo se na mjesto poziva gdje su ubrzo pronašli i ubili oko 60 centimetara dugačkog poskoka.
Portal Onogošt već je u dva navrata pisao o pojavljivanju zmija u kvartu kod Menadera, ali tokom ljetnjih mjeseci.
Čini se da je zakasnjelo miholjsko ljeto ipak izvuklo koju zmiju vani. Ova današnja svoj izlazak iz skrovišta nije preživjela.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Zapad“ i Uprave carina oduzeli su 25 kilograma rezanog duvana i 75 paklica cigareta u Nikšiću, u okviru akcije suzbijanja sive ekonomije. Protiv R.R. (64) podnijeta je krivična prijava, dok je protiv Ž.K. (50) izdat prekršajni nalog.
- 0
- Društvo
- u
Javna predškolska ustanova (JPU) “Dragan Kovačević” bogatija je za još jednu vaspitnu jedinicu u Kličevu.
- 0
- Društvo
- u
B. M. je lišen slobode zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo seksualno uznemiravanje.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











