Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sjutra predstavljanje novih epidemioloških mjera

mjere_0_0_0_0
screenshot
  • Autor onogost.me
  • 17.06.2021. u 10:27

Institut za javno zdravlje organizovaće sjutra u 10 časova redovnu konferenciju za medije na kojoj će biti analizirana trenutna epidemiološka situacija u zemlji i predstavljene nove epidemiološke mjere, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.

U saopštenju se dodaje da će na konferenciji govoriti Igor Galić, direktor Instituta za javno zdravlje i Zoran Terzić, medicinski direktor Kliničkog centra Crne Gore.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Tokom prethodnog vikenda, odnosno od 30. januara do 1. februara na crnogorskim putevima evidentirano je 37 saobraćajnih nezgoda, dok su tri lica zadobila teške, a 20 lica lake tjelesne povrede, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
Građanski aktivista Aleksandar Dragićević upozorio je na ozbiljan ekološki problem nelegalnog odlaganja otpada u prirodi, na lokaciji nedaleko od Nikšića, gdje su, prema njegovim navodima, istovarene velike količine starih guma, dotrajalog namještaja, ali i uginulih životinja.
-->