Udes u Nikšiću, jedna osoba teško povrijeđena

rtcg.me
- Autor onogost.me
- 28.05.2023. u 13:58
U saobraćajnoj nezgodi dva automobila u Mokroj Njivi, u Nikšiću teže tjelesne povrede zadobila je jedna osoba, dok su tri lakše povrijeđene, saopšteno je iz nikšićke Opšte bolnice.
Osoba sa težim tjelesnim povredama, tačnije sa serijskim fraktura rebra i lomom karlične kosti upućena je u Klinički centar.
“Osoba sa težim tjelesnim povredama je stabilnih vitalnih parametara”, kazao je dr Pero Mitrović.
Sa lakšim tjelesnim povredama prošle su tri osobe, od kojih je jedna maloljetna.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Sutjeska Elektroprivreda večeras je u Nikšiću u 17. kolu Prve crnogorske košarkaške lige savladala Ulcinj 128:75.
- 0
- Društvo
- u
U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentrano je 16 saobraćajnih nezgoda, u kojima je sedam osoba povrijeđeno lakše.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija oduzela je 780 komada ručno pravljenih cigareta, 119 paklica raznih vrsta cigareta sa kosovskim akciznim markicama, te 79,2 litra alkoholnog pića bez akcizne markice i deklaracije o porijeklu, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
31.01.
22:41
Raspucana Sutjeska slavila protiv Ulcinja
31.01.
17:36
Za 24 sata u Nikšiću tri saobraćajne nezgode
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari












1
Opet neuki taxisti