Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Promocija romana „Povratak iz pakla“

Poster
  • Autor onogost.me
  • 30.01.2024. u 07:50
Roman „Povratak iz pakla“ autora Vukosava Delibašića biće promovisan večeras u sali „Zahumlja“, sa početkom u 19 časova.

O romanu će, pored autora, govoriti dr Radoje Femić, mr Aleksandar Ćuković, Nataša Lalatović, mr Mihailo Perošević.

Moderatorka večeri je Kristina Radović.

Pomenuti roman je 2022. godine dobio nišku književnu nagradu „Slaviša Nikolin Živković“.

Promociju organizuje JU “Zahumlje”, a u okviru januarskog repertoara Nikšićke kulturne scene.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Završno veče jubilarnog Nikšić Guitar Festivala proteklo je u znaku velikog finala međunarodnog takmičenja gitarista u profesionalnoj kategoriji, u kojem je italijanski gitarista Masimilijano Testa, dobitnik prve nagrade – ručno rađene gitare Andresa Marvija u vrijednosti od 9.000 eura, ponio epitet laureata dvadesetog izdanja ove manifestacije
    Na 30. Međunarodnom festivalu  malih scena i monodrame u Istočnom Sarajevu, glumac Pavle Bogojević osvojio je nagradu za najboljeg glumca festivala, za ulogu u predstavi „Kumovi“ Nikšićkog pozorišta.
    -->