Zahumlje: Projekcija kratkih amaterskih filmova

Poster
- Autor onogost.me
- 15.12.2022. u 07:57
Projekcija kratkih amaterskih filmova "Šarlov kino dnevnik", autora Miša Obradovića biće upriličena večeras u 19 časova, u sali “Zahumlja”.
“Glumca Miša Obradovića prepoznajemo po ulogama koje je igrao u različitim predstavama, filmovima i serijama. Kroz svoj autorski projekat ukazaće nam na prednost amaterskog sklapanje filma, koji nastaje bez velike produkcije i budžeta”, piše u najavi programa.
Događaj organizuje JU “Zahumlje” Nikšić, a u okviru decembarskog repertoara Nikšićke kulturne scene.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Kultura
- u
JU Muzeji i galerije organizuju večeras izložbu radova akademske umjetnice Milodarke Milatović pod nazivom „Portreti i drugi motivi“, koja će biti otvorena u 18 časova, u Dvorcu kralja Nikole.
- 0
- Kultura
- u
Predstava Nikšićkog pozorišta „Otac″, koju je po tekstu Florijana Zelera režirala Nataša Poplavska, biće izvedena na Velikoj sceni Crnogorskog narodnog pozorišta, u četvrtak, 11. decembra u 20 časova, a naredne večeri, u istom terminu, u Centru za kulturu Pljevlja.
- 0
- Društvo
- u
Četiri nova nadzemna kontejnera postavljena su u užem gradskom jezgru grada.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
10.12.
20:58
Teren u Teleoptiku ponijeće ime Andrije Delibašića
10.12.
16:04
U udesu kod Drenoštice jedna osoba poginula
10.12.
14:32
“Sokolićima” trofej za fer-plej
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











