Omladinci Bratstva bolji od Čelika

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 05.10.2016. u 11:13
Omladinci Čelika poraženi su na svom terenu od ekipe Bratstva rezultatom 4:2.
Gosti su prvi došli do vođstva preko Matije Ristića, da bi potom “metalurzi” golovima Slobodana Đukanovića i Nikole Kostića došli do preokreta.
Uslijedila su dva gola Vladimira Radonjića, kojima je donio novu prednost Bratstvu, da bi konačan rezultat postavio Dejan Bulatović.
Čelik je poslije osam kola na 14. poziciji sa svega šest osvojenih bodova, a u narednom kolu gostuje ekipi Zete u Golubovcima.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Partizana osvojili su prvo mjesto na memorijalnom turniru posvećenom Andriji Delibašiću, koji je održan na Gradskom stadionu u Nikšiću, uz emotivnu atmosferu i brojne počasti legendarnom crnogorskom napadaču.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Počela je prodaja ulaznica za memorijalni turnir koji će biti organizovan u čast Andrije Delibašića, a koji će se održati u srijedu, 25. marta, kraj Bistrice sa početkom u 18 časova.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Dvadesetdvogodišnji Senegalac Mamadu Koto Kamara bio je prilično zvučno pojačanje Sutjeske prošlog ljeta.
- 2
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
26.03.
14:19
Upis u prvi razred osnovne škole počinje 1. aprila
26.03.
13:59
Violeta Šumić potpredsjednica Opštine Plužine
26.03.
13:04
“Narodni poslanik” sjutra u Nikšićkom pozorištu
26.03.
11:23
Prijave protiv Nikšićana zbog zloupotrebe droge
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











