Humanitarno-rekreativni turnir u Nikšiću

Poster/TK “Nikšić”
- Autor onogost.me
- 10.08.2023. u 08:09
U Nikšiću će se od 18. do 20. avgusta, na terenima TK "Nikšić", održati humanitarno-rekreativni turnir u tenisu.
Turnir će, prema najavama organizatora, okupiti oko 60 igrača iz svih gradova Crne Gore, te Sarajeva, Gacka, Foče, Trebinja, Beograda…
Sva prikupljena sredstva biće uplaćena JU Dnevni centar za djecu sa smetnjama u razvoju i osobe sa invaliditetom Nikšić.
Kotizacija je 15 eura. Prijave traju do 17. avgusta, do 12 časova.
Prijave su moguće na brojeve telefona: Nemanja Lalić 068 707 300; Luka Prodanović 067 213 720; Miloš Drašković 068 402 429.
“Što više ljudi okupimo to ćemo biti više u mogućnosti da pomognemo onima kojima je to najpotrebnije”, kazali su organizatori.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Baš kada se ljetnji pljusak pripremao da nakvasi suvu zemlju, osamdesetogodišnji Radomir Perović završavao je kosidbu uz Šetalište “Vita Nikolića” u Nikšiću. Ništa ne bi bilo neobično da Radomir ne kosi duboku travu na javnoj površini. Svojim radom, iako u ozbiljnim godinama, kaže, doprinosi društvu u kojem živi.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske sjutra veče od 17 časova u Almatiju igraju prvi meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv kazahstanskog šampiona Kairata. Za Nikšićane će ovo biti šesto učešće u kvalifikacijama za najelitnije evropsko klupsko takmičenje.
- 0
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
Uprkos velikom potencijalu, Slano jezero još uvijek nema uređeno šetalište niti odgovarajuću javnu rasvjetu. Prepoznaju to građani, koji ovih dana planiraju da pokucaju na vrata nadležnih sa zahtjevom da se brana uredi i osvijetli.
- 10











