Revanš Lovćena, Sutjeska poražena na Cetinju

sutjeska-31
superkosarka.com
  • 26.01.2018. u 09:04

Košarkaši Lovćena savladali su Sutjesku na svom terenu rezultatom 59-53 u 16. kolu Prve juniorske lige Crne Gore.

Ovo je Nikšićanima drugi poraz u sezoni, prethodno su poraženi od Budućnosti u Podgorici.

Lovćen je prvu dionicu riješio u svoju korist rezultatom 18-8 i time stekao prednost koju Sutjeska do kraja meča nije nadoknadila.  U drugoj četvrtini gosti su zaigrali nešto bolje ali je prednost Cetinjana na poluvremenu i dalje bila velika (34-22).

U trećem periodu Nikšićani su počeli da tope zaostatak, koji je posle 30 minuta bio jednocifren (42-33).  U poslednjoj četvrtini Lovćen je odbio sve nalete Sutjeske i mirno priveo meč kraju, konačan rezultat 59-53.

Lovćen – Sutjeska ‎59-53 (18-8, 16-14, 8-11, 17-20)

Lovćen: Hajduković 18, Kartalović 14, Božović 8, Parača 6, Martinović 4, Bogdanović 4, Domazetović 4, Mugoša 1 poen.

Sutjeska: Mijušković 14, Otašević 12, Gardašević 7, Lalović 6, Goranović 6, Zečević 4, Vulević 3, Kešeljević 1 poen.

Izvor: superkosarka.com