Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

Minimalac Sutjeske pred revanš u San Marinu

FK Sutjeska
  • 13.07.2023. u 22:38
Fudbaleri Sutjeske u prvom meču prve runde kvalifikacija za Ligu konferencije igrali su večeras protiv Kosmosa iz San Marina u Podgorici na DG areni, a taj rezultat završen je pobjedom našeg tima 1:0.Nikšićanima je trebalo 79 minuta da postignu gol, on je bio dovoljan za pobjedu u prvoj utakmici u sezoni.

Nikšićanima je trebalo 79 minuta da postignu gol, on je bio dovoljan za pobjedu u prvoj utakmici u sezoni.

Vuković je prošao po lijevoj strani, Dušan Živković ostavio loptu Božu Markoviću, a iskusni napadač rutinski zatresao mrežu.

Revanš je za sedam dana, a pobjednik ovog duela u drugom kolu će se sastati sa boljim iz dvomeča velškog Penibonta i andorske Santa Kolome.

Večeras u Velsu nije bilo pobjednika – 1:1.