Bez novih slučajeva Kovida-19

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 16.05.2020. u 16:19
U Crnoj Gori danas nema novih zabilježenih slučajeva koronavirusa.
Juče se oporavio i posljednji oboljeli od korona virusa, pa je time Crne Gora postala “corona free” država.
“Od jučerašnjeg presjeka stanja laboratorije IJZCG su završile analizu 176 uzorka među kojima nije bilo novih slučajeva infekcije. Broj aktivnih slučajeva: 0”, saopštili su iz Instituta za javno zdravlje.
Ukupno oboljelih od početka dešavanja bilo je 324.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Zahvaljujući skrining programu tokom prošle godine kod 44 osobe su otkrivene premaligne promjene na debelom crijevu i spriječen rak, istakla je direktorka Centra za kontrolu i prevenciju nezaraznih bolesti Instituta za javno zdravlje Crne Gore dr Adrijana Vujović. U emisiji Radio ordinacija dr Vujović i dr Jasminka Zec Saveljić ističu značaj prevencije i apeluju da se svi koji su uključeni u skrining program i odazovu pozivu na pregled.
- 0
- Zdravlje
- u
Gojaznost predstavlja jedan od vodećih javnozdravstvenih izazova današnjice, kako na globalnom nivou, tako i u Crnoj Gori, kazali su iz Instituta za javno zdravlje, povodom 4. marta – Svjetskog dana gojaznosti, koji se ove godine obilježava pod sloganom „Osam milijardi razloga za djelovanje”.
- 0
- Zdravlje
- u
Ministarstvo zdravlja saopštilo je da Svjetski dan rijetkih bolesti predstavlja priliku da se ukaže na izazove sa kojima se suočavaju pacijenti i njihove porodice, ali i na napredak koji je zdravstveni sistem Crne Gore ostvario u oblasti dijagnostike i liječenja ovih kompleksnih stanja.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
30.03.
13:25
Otvorena baza Wizz Air-a u Podgorici
30.03.
12:30
“Portret pisca Obrada Nenezića” na FCJK
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











