Jedna osoba preminula, 142 nova slučaja

gov.me
- Autor onogost.me
- 23.09.2022. u 15:26
Od posljedica koronavirusa u prethodna 24 sata preminula je jedna osoba, a registrovana su 142 nova slučaja, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje.
U Nikšiću je registrovano 35 novih slučajeva.
COVID-19, dnevni izvještaj#ijzcg pic.twitter.com/JGRQ2cf27K
— Institut za javno zdravlje Crne Gore (@ijzcg) September 23, 2022
Oporavilo se još 159 pacijenata, a trenutno oboljelih je 1.054.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Maligna oboljenja u dječijem uzrastu predstavljaju kompleksan medicinski i društveni izazov koji zahtijeva multidisciplinaran pristup, ističu u Ministarstvu zdravlja, napominjući da povodom Međunarodnog dana djece oboljele od malignih bolesti izražavaju duboko poštovanje prema djeci koja sa izuzetnom hrabrošću prolaze kroz zahtjevne procese liječenja, kao i prema njihovim porodicama.
- 0
- Zdravlje
- u
Dom zdravlja Nikšić suočava se s velikim deficitom ljekara, zbog čega su gužve i čekanje na preglede, naročito u zimskim mjesecima, svakodnevica.
- 0
- Zdravlje
- u
Od danas su plate medicinskim sestrama i tehničarima u zdravstvenom sistemu Crne Gore uvećane, u skladu sa novim Granskim kolektivnim ugovorom.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
23.02.
15:07
UP: Udario ženu pa pobjegao, vozaču krivična prijava
23.02.
13:51
Za vikend uhapšena 94 vozača, devet u Nikšiću
23.02.
11:56
Tri medalje za takmičare Trebjese
23.02.
11:15
Sve vrste goriva od ponoći skuplje za cent
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











