Preminula jedna osoba, 86 novih slučajeva

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 13.01.2023. u 15:17
U Crnoj Gori je, u posljednja 24 sata, od posljedica koronavirusa preminula jedna osoba, a registrovano je 86 novih slučajeva infekcije.
Analizirano je 809 uzoraka.
Novootkriveni slučajevi su iz Podgorice 35, Nikšića 22, Bara sedam, sa Cetinja i iz Danilovgrada po četiri, Herceg Novog tri, Kotora dva.
U Andrijevici, Beranama, Budvi, Kolašinu, Plavu, Pljevaljima, Rožajama, Tivtu i Ulcinju registrovan je po jedan novi slučaj infekcije koronavirusom.
Prijavljen je oporavak 75 pacijenata. U Crnoj Gori trenutno su aktivna 503 slučaja koronavirusa.
COVID-19, dnevni izvještaj#ijzcg pic.twitter.com/OJ2CtWKzyk
— Institut za javno zdravlje Crne Gore (@ijzcg) January 13, 2023
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Maligna oboljenja u dječijem uzrastu predstavljaju kompleksan medicinski i društveni izazov koji zahtijeva multidisciplinaran pristup, ističu u Ministarstvu zdravlja, napominjući da povodom Međunarodnog dana djece oboljele od malignih bolesti izražavaju duboko poštovanje prema djeci koja sa izuzetnom hrabrošću prolaze kroz zahtjevne procese liječenja, kao i prema njihovim porodicama.
- 0
- Zdravlje
- u
Dom zdravlja Nikšić suočava se s velikim deficitom ljekara, zbog čega su gužve i čekanje na preglede, naročito u zimskim mjesecima, svakodnevica.
- 0
- Zdravlje
- u
Od danas su plate medicinskim sestrama i tehničarima u zdravstvenom sistemu Crne Gore uvećane, u skladu sa novim Granskim kolektivnim ugovorom.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
18.02.
19:56
NVO Optimisti i učenici čistili dvorište Gimnazije
18.02.
18:43
U Plužinama sjutra akcija dobrovoljnog davanja krvi
18.02.
17:34
Djelovi Nikšića i Plužina u petak bez struje
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











