Prvom dozom vakcinisano 46.156 osoba, drugom 25.949

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 04.05.2021. u 17:15
U Crnoj Gori je do sada prvu dozu vakcine protiv koronavirusa primilo 46.156 osoba, odnosno 7,4 odsto stanovništva, a drugu dozu 25.949 građana, objavljeno je na sajtu covidodgovor.me.
Revakcinisano je 4,2 odsto od ukupnog broja stanovnika.
U posljednja 24 sata prvu dozu vakcine primilo je 5.313 osoba, odnosno 0,9 odsto stanovništva.
Drugu dozu vakcine u posljednja 24 sata primilo je 1.275 osoba.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Svjetski dan bez duvanskog dima 31. maj, obilježava se pod sloganom "Iza lažnog sjaja suprostaviti se duvanskoj i nikotinskoj zavisnosti".
- 1
- Društvo, Zdravlje
- u
Institut za sudsku medicinu Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu još nije završio vještačenje u slučaju smrti novorođenčeta iz Nikšića, koje je u oktobru prošle godine preminulo usljed gušenja u toj zdravstvenoj ustanovi.
- 0
- Zdravlje
- u
U domovima zdravlja u Crnoj Gori od juna će biti proširen dijapazon usluga, što bi trebalo da omogući da se veći broj pacijenata liječi na nivou primarne zdravstvene zaštite, najavio je ministar zdravlja Vojislav Šimun, navodeći da su od naredne godine planirane i dodatne edukacije za izabrane ljekare.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
09.06.
16:20
Zahumlje: Odložena tribina “Svobodijada“
09.06.
14:52
Održan treći festival “Đački rastanak”
09.06.
08:53
Kup Jadrana: Džudo klub Ippon osvojio 33 medalje
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











