Registrovano 46 novih slučajeva infekcije koronavirusom

gov.me
- Autor onogost.me
- 23.01.2023. u 16:01
U Crnoj Gori je u posljednjih 24 sata, registrovano 46 novih slučajeva infekcije koronavirusom, a u tom periodu nije prijavljen nijedan smrtni ishod povezan sa kovid infekcijom.
COVID-19, izvještaj za 21. i 22.01.2023.godine#ijzcg pic.twitter.com/wK405erDll
— Institut za javno zdravlje Crne Gore (@ijzcg) January 23, 2023
Iz Instituta za javno zdravlje (IJZ) saopšteno je da su njihove i druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije koronavirusa završile analizu i dostavile rezultate za 909 uzoraka.
Kako je objavljeno na Tviter IJZ-a, u protekla 24 sata prijavljen je oporavak 98 pacijenta.
Ukupan broj aktivnih slučajeva u Crnoj Gori iznosi 423.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
U cilju uspostavljanja modernog i održivog digitalnog zdravstva u Crnoj Gori, zasnovanog na međunarodnim standardima i najboljim praksama, Ministarstvo zdravlja je pokrenulo projekat uspostavljanja ciljane sistemske arhitekture i standarda za Integralni zdravstveni informacioni sistem (IZIS), saopšteno je iz tog vladinog resora.
- 1
- Zdravlje
- u
U Crnoj Gori je od maja potpisano oko 80 donorskih kartica, a na listama čekanja za transplantaciju trenutno se nalazi ukupno 150 pacijenata, među kojima i petoro djece, saopšteno je Radiju Crne Gore iz Ministarstva zdravlja.
- 0
- Zdravlje
- u
Izabrani ljekari za odrasle godinama se suočavaju sa brojnim izazovima.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari