Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

AMSCG: Vozite oprezno, putevi su klizavi

put_mokar11111111111
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 19.10.2016. u 06:04

U Crnoj Gori jutros se saobraća po mokrim i klizavim putevima, a vidljivost je mjestimično smanjena po kotlinama, saopšteno je iz Auto-moto saveza.

Na regionalnom putu Crkvice – Vrulja saobraćaj se obustavlja za sve vrste vozila od devet do 11 i od 13 do 15 sati, zbog bušenja i miniranja.

Na regionalnom putu R-1, dionica Cetinje – Njeguši, zbog minerskih radova, promijenjen je režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni.

Saobraćaj će, zbog miniranja na stopi mosta Moračica, auto puta Bar – Boljare, prvoj sekciji Smokovac – Uvač – Mateševo, biti obustavljen ne duže od 30 minuta od osam do deset i od 12 do 14 sati.

Zbog izgradnje pješačke staze uz magistralni put M-2 Risan – Perast, promijenjen je režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni.

Na magistralnom putu M-2, dionica Tunel Lokve – Špiljani, promijenjen je režim saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni, zbog sanacije oštećenih dilatacionih spojnica na mostovima.

Privremeno je, na magistralnom putu M-2, dionica Poda – Berane, zbog geotehničkih istraživanja u sklopu izrade glavnog projekta rekonstrukcije magistrale, odobrena promjena režima saobraćaja sa dvosmjernog na jednosmjerni.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Četiri porodice, troje penzionera i jedan samohrani roditelj, od 2009. godine, kada su srušene barake u kojima su živjeli radi izgradnje Bulevara 13. jul, žive u privatnom smještaju, a od 2014. godine Opština im ne plaća kiriju, iako su, kako tvrde, potpisali ugovor prema kojem je to trebalo da traje do trajnog rješavanja njihovog stambenog pitanja.
Centar za romske inicijative Nikšić (CRI) u saradnji sa  Književnom zajednicom “Vladimir Mijušković” organizuje donatorsko umjetničko veče "Za sigurnije djetinjstvo", koje će biti održano u petak, 13. marta, početkom u 18h u Tehnopolisu.
„Niko ne zna šta su muke teške, ko ne prođe Sinjavinu pješke“ - slogan je jubilarnog, 15. po redu, Sinjavinskog maratona koji je prethodnog vikenda okupio oko 100 učesnika. Sinjavina je ove godine privukla ljubitelje prirode iz zemlje i regiona.
-->