Najavljena kiša pomjerila utakmice 28. kola CFL

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 28.04.2017. u 10:46
Zbog najavljenog pogoršanja vremenskih uslova, koje bi uticalo na kvalitet terena, mečevi 28. kola Prve crnogorske Telekom fudbalske lige umjesto u subotu, odigraće se u nedjelju.
Susreti predstojeće runde igraće se u tri različita termina.
Fudbaleri Mladosti i Sutjeske prvi će na teren od 15h.
U 16.30h počinju mečevi Zeta – Dečić, Bokelj – Rudar, Lovćen – Petrovac i Jedinstvo – Iskra, dok je za 17h zakazan duel Budućnosti i Grblja.
Izvor: CdM
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Sportski centar Teleoptik uskoro će dobiti terene nazvane po velikanima Partizana, a među imenima koja su ušla u ovu grupu nalazi se i Andrija Delibašić, nekadašnji napadač čiji je doprinos ostao duboko urezan u sjećanju navijača.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Napadač plavskog Jezera Đorđe Maksimović sa devet golova zauzima prvo mjesto na listi strijelaca Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige, u takmičenju za Trofej Radija Crne Gore.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbalske legende često pamtimo po golovima, derbijima i velikim utakmicama, ali sudbina ponekad ispiše priče koje prevazilaze teren.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











