“Kup Mimoze”: Trebjesi pet medalja

Džudo klub Trebjesa
- Autor onogost.me
- 25.02.2024. u 14:26
Na 41. Međunarodnom turniru "Kup Mimoze", održanom u Igalu, takmičari džudo kluba Trebjesa osvojili su pet medalja – dvije zlatne, jednu srebrnu i dvije bronzane.
Zlatom su se okitili Korać Ivan i Milatović Anamarija.
Srebro je odnio Kruščić Marko, dok su bronze pripale Šundić Andrei i Butorović Milošu.
Na takmičenju je učestvovalo 400 takmičara iz 35 klubova iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Mladi crnogorski košarkaš, David Mirković na sjajan način se predstavio navijačima Ilinoja!
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
U organizaciji Plivačkog kluba Butterfly Nikšić, proteklog vikenda održano je međunarodno takmičenje „Kup Nikšića 2025“, koje je okupilo 13 klubova - šest iz Crne Gore, pet iz Bosne i Hercegovine i dva iz Srbije.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Marko Jancer, takmičar Džiju džicu kluba Kodokan, proglašen je za najboljeg učesnika međunarodnog turnira u Istočnom Sarajevu, dok je sa njegovim kolegama iz kluba osvojio 10 medalja - šest zlatnih, tri srebrne i jednu bronzanu.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari
1
srecno vam bilo a rodjo tako da nam biva dugo ljeta i godina