Oproštajni meč boksera Ratka Draškovića održaće se večeras u Sportskom centru u okviru humanitarne bokserske revije.

Drašković će u svom oproštajnom meču boksovati protiv nekadašnje NBA zvijezde Darka Miličića, a planirano je da manifestacija i bokserski spektakl počnu u 20 sati.

Cjelokupan prihod od prodatih ulaznica, koje koštaju tri eura, Drašković će donirati za izgradnju kuće petočlanoj porodici Nebrigić iz Nikšića, koja je u stanju socijalne potrebe i nedavno je u požaru izgubila krov nad glavom.

U okviru programa boksovaće i seniorske reprezentacije Crne Gore i Srbije.

• 09:22
    23.5.2022.

Na međunarodnom džudo turniru "Trofej Zvornika" koji je okupio oko 800 takmičara, iz više od 60 klubova, takmičari Straševine osvojili su tri medalje, jednu zlatnu i dvije srebrne.

• 08:03
    23.5.2022.

Na takmičenju “Kup Ivanova korita” veterani iz Nikšića osvojili su treće mjesto i time uspjeli da osiguraju borbu za prvo mjesto na predstojećim takmičenjima.

• 14:44
    18.5.2022.

Na Prvenstvu Crne Gore za poletarce, pionire i nade koje je u subotu održano u Nikšiću, KK Onogošt osvojio je pet medalja.

• 08:14
    18.5.2022.

Na karate prvenstvu Crne Gore za poletarce, pionire i nade koje je održano proteklog vikenda u Nikšiću, Karate klub "Šampion" okitio se sa sedam medalja.