Autor: onogost.me
21:45
26.11.2021.

Šveđanke zamrznule "lavice" na -14

Ženska rukometna reprezentacija Crne Gore poražena je u prvom od dva kontrolna meča protiv Švedske 38:24 (19:12) u Trolhetanu.

U duelu, koji je odigran u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo u Španiji, domaća selekcija je vodila od početka. "Lavice" su rezultatski priključak držale do 13. minuta, kada je Brnović pogodila za 7:7.

Potom je uslijedio pad u igri, što je Švedska iskoristila i do poluvremena došla do sedam golova viška. Do kraja meča domaće igračice su prednost uvećale do plus 14.

Jovanka Radičević i Tatjana Brnović bile su najefikasnije u reprezentaciji Crne Gore sa po pet golova.

Novi duel Crne Gore i Švedske zakazan je za nedjelju u Skevdeu.

• 08:02
    16.5.2022.

Rukometaši Sutjeske upisali su novi, četvrti trijumf u domaćem šampionatu. Talentovana nikšićka ekipa savladala je na svom terenu Brskovo 31:30.

• 11:27
    8.5.2022.

Četiri kola prije kraja, ekipa Trebjese je uspjela da odbrani titulu u pionirskoj ligi za djevojčice rođene 2008. i mlađe.

• 08:15
    3.5.2022.

Muški rukometni klub Sutjeska uprkos brojnim problemima polako završava takmičaraku sezonu u najvišem rangu takmičenja u državi. Najmlađi tim u ligi upisao je veliki broj poraza, uz dvije pobjede. Ipak, rezultat nije bio u prvom planu, već razvoj igrača i pravljenje baze za naredne sezone.