Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Novih 57 slučajeva koronavirusa, tri iz Nikšića

dmr_11
ilustracija
  • Autor onogost.me
  • 30.07.2020. u 15:38

Laboratorije Instituta za javno zdravlje su od posljednjeg presjeka završile PCR analizu 513 uzoraka na novi koronavirus, među kojima je 57 rezultata bilo pozitivno.

Uzorci su upućeni na testiranje iz sledećih opština: Podgorica 30, Bijelo Polje 11, Nikšić 3, Bar 3, Cetinje 2, Kotor 2, Rožaje 2, Andrijevica 1, Danilovgrad 1, Budva 1, Petnjica 1.

Prijavljen je jedan smrtni ishod kod pacijenata iz Bijelog Polja liječenog u OB Berane.

Ukupan broj potvrđenih smrti od početka juna mjeseca je 39 a od početka godine 48.

Od infekcije su se oporavila 74 pacijenta tako da je ukupan broj oporavljenih od 14. juna: 690.

Ukupan broj aktivnih slučajeva Kovid19 u Crnoj Gori trenutno iznosi 2020.

Od početka godine ukupan broj registrovanih slučajeva infekcije novim korona virusom je 3073.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

U domovima zdravlja u Crnoj Gori od juna će biti proširen dijapazon usluga, što bi trebalo da omogući da se veći broj pacijenata liječi na nivou primarne zdravstvene zaštite, najavio je ministar zdravlja Vojislav Šimun, navodeći da su od naredne godine planirane i dodatne edukacije za izabrane ljekare.
-->