Revakcinisano 43,5 odsto punoljetnog stanovništva

gov.me
- Autor onogost.me
- 15.09.2021. u 06:47
U Crnoj Gori prvom dozom vakcine protiv koronavirusa vakcinisano je 49,2 odsto punoljetnog stanovništva, a revakcinisano 43,5 odsto.
Do sada je data 423.768 doza vakcina protiv koronavirusa.
Prvu dozu vakcine primilo je 224.708 osoba ili 36,2 odsto, a drugu 199.060 ili 32,1 odsto ukupnog stanovništva.
U Crnoj Gori u posljednja 24 sata prvu dozu vakcine primile su 1.443 osobe, a revakcinisano je 1.094.
Masovna vakcinacija protiv COVID 19 u Crnoj Gori počela je 4. maja.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Od danas su plate medicinskim sestrama i tehničarima u zdravstvenom sistemu Crne Gore uvećane, u skladu sa novim Granskim kolektivnim ugovorom.
- 0
- Zdravlje
- u
Djeca koja do septembra ne budu vakcinisana protiv tuberkuloze, difterije, tetanusa, velikog kašlja, dječje paralize, malih boginja, epidemijskih zaušaka, rubele, virusnog hepatitisa B, hemofilusa influence tipa B i pneumokoka, osim u slučajevima kada postoji trajna medicinska kontraindikacija, neće moći da se upišu u predškolske ustanove.
- 0
- Zdravlje
- u
Iz Ministarstva zdravlja su saopštili da je radna grupa za izradu Akcionog plana za unapređenje ključnih komponenti za sprječavanje i suzbijanje infekcija u pružanje zdravstvene zaštite predstavila nacrt ovog strateškog dokumenta.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
14.02.
22:02
Neradna nedjelja u trgovinama i dalje na snazi
14.02.
21:47
Pobjeda rukometaša Sutjeske u Sportskom centru
14.02.
20:07
UP: Formirani posebni timovi za suzbijanje zelenaša
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











