Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Nikšićanin osumnjičen za dvije teške krađe

niksic_nasa_slika
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 29.06.2020. u 11:23

Nikšićanin A.A. (23) uhapšen je zbog sumnje da je počinio dvije krađe, saopštili su iz Uprave policije.

“Sumnja se da je A.A. (23) iz Nikšića izvršio dvije teške krađe na način što je od dvije oštećene osobe otrgao novčanik sa novcem i dokumentima. Upoznat je nadležni državni tužilac koji je kvalifikovao krivična djela, te naložio da mu se A.A. privede uz izvještaj kao dopunu krivične prijave zbog sumnje da je izvršio dva krivična djela teška krađa na naročito opasan ili naročito drzak način”, navodi se u saopštenju Uprave policije.

Oni navode da je nakon saslušanju ovom licu određeno zadržavanje do 72 časa, a nakon toga i pritvor.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Portparol Ustavnog suda Danilo Ajković saopštio je da je po pitanju ustavnosti odluke o neradnoj nedjelji u trgovinama odlučeno da je odluka neustavna. Kako je objasnio, ovakva odluka je povrijedila ustavne principe jednakosti svih pred zakonom.
Centar za rani razvoj Kliničkog centra Crne Gore (KCCG) ukazao je da se na društvenim mrežama sve češće nude navodna „rješenja“ i „terapije“ za autizam, često bez ikakvog uporišta u naučnim dokazima, bez jasno navedenih referenci i bez učešća odgovarajućih stručnjaka.
-->