Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Cicmil produžio saradnju sa Sutjeskom

116367542_2606989412896377_7449589430035711207_n
FK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 28.07.2020. u 06:12

Stefan Cicmil će i naredne sezone igrati za Sutjesku, objavljeno je na zvaničnoj Facebook stranici kluba.

On je kraj Bistrice stigao prije dvije godine a sa “plavima” je osvojio titulu prvaka Crne Gore 2019. godine. Tokom te sezone Sutjeska nije pretrpjela ni jedan poraz kada je Cicmil bio u timu.

Prije više od godinu dana doživio je tešku povredu koljena i bio van terena devet mjeseci, a vratio se punom trenažnom procesu početkom ove godine.

Za “plave” je nastupio na 43 utakmice i postigao 6 golova.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Upravni odbor FK Sutjeska donio je sinoć odluku da Dejan Jelenić više nije šef stručnog štaba. Za novog šefa imenovan je Milorad Peković, zvanično je objavljeno iz kluba kraj Bistrice.
-->